Oturum aç

Dilek
0Item(s)
0 Items View Cart

You have no items in your shopping cart.


Araba

Product was successfully added to your shopping cart.
 • Powerbank 20000mAh, QC 3.0, Power Delivery 3.0 18W 1 Powerbank 20000mAh, QC 3.0, Power Delivery 3.0 18W 1
 • Powerbank 20000mAh, QC 3.0, Power Delivery 3.0 18W 2 Powerbank 20000mAh, QC 3.0, Power Delivery 3.0 18W 2
 • Powerbank 20000mAh, QC 3.0, Power Delivery 3.0 18W 33 Powerbank 20000mAh, QC 3.0, Power Delivery 3.0 18W 33
 • Powerbank 20000mAh, QC 3.0, Power Delivery 3.0 18W 4 Powerbank 20000mAh, QC 3.0, Power Delivery 3.0 18W 4
 • Powerbank 20000mAh, QC 3.0, Power Delivery 3.0 18W 5 Powerbank 20000mAh, QC 3.0, Power Delivery 3.0 18W 5
 • Powerbank 20000mAh, QC 3.0, Power Delivery 3.0 18W 6 Powerbank 20000mAh, QC 3.0, Power Delivery 3.0 18W 6
 • black black
 • Powerbank 20000mAh, QC 3.0, Power Delivery 3.0 18W 8 Powerbank 20000mAh, QC 3.0, Power Delivery 3.0 18W 8
 • Powerbank 20000mAh, QC 3.0, Power Delivery 3.0 18W 9 Powerbank 20000mAh, QC 3.0, Power Delivery 3.0 18W 9
 • Powerbank 20000mAh, QC 3.0, Power Delivery 3.0 18W 10 Powerbank 20000mAh, QC 3.0, Power Delivery 3.0 18W 10
 • Powerbank 20000mAh, QC 3.0, Power Delivery 3.0 18W 11 Powerbank 20000mAh, QC 3.0, Power Delivery 3.0 18W 11
 • Powerbank 20000mAh, QC 3.0, Power Delivery 3.0 18W 12 Powerbank 20000mAh, QC 3.0, Power Delivery 3.0 18W 12
 • Powerbank 20000mAh, QC 3.0, Power Delivery 3.0 18W 13 Powerbank 20000mAh, QC 3.0, Power Delivery 3.0 18W 13
 • white white
 • Powerbank 20000mAh, QC 3.0, Power Delivery 3.0 18W Powerbank 20000mAh, QC 3.0, Power Delivery 3.0 18W

Powerbank mit 20000mAh, QC 3.0, Dorëzimi i energjisë 3.0 18W

SKU 400601
Fitoj 1000 pikë për një përmbledhje!

Quick Overview

Baseus Powerful është një bankë e mahnitshme e energjisë që jo vetëm që do të ngarkojë telefonin inteligjent ose tabletin tuaj, por gjithashtu do të krijojë laptop ose fletore (edhe MacBook). Bërë me materiale shtesë cilësore (ABS + PC) aksesor me një kapacitet të madh (20000 mAh) ...

Në gjendje

89,90 CHF
Incl. 7,7% Tax, incl. Shipping Cost Fitoj 899 pikë

Transport falas

* Fushat e kërkuara

Details

Powerbank 20000mAh, QC 3.0, Karikim i shpejtë, PD 3.0 18W

   

dizajn portative hobe Laptop Power Bank

Baseus Powerful është një bankë e mahnitshme e energjisë që jo vetëm që do të ngarkojë telefonin inteligjent ose tabletin tuaj, por gjithashtu do të krijojë laptop ose fletore (edhe MacBook). Bërë me materiale shtesë cilësore (ABS + PC) aksesor me një kapacitet të madh (20000 mAh), guaska të qëndrueshme dhe 3 porte super të shpejtë: 2x USB (Quick Charge 3.0) dhe USB-C PD. Falë tyre, shpejtësia e karikimit është rritur për 40%. Me protokollin QC 3.0, telefoni juaj celular mund të jetë gati vetëm në një orë! Gjithashtu, mund të ngarkoni 3 pajisje në të njëjtën kohë. E përkryer për të gjithë ata që nuk duan të humbin kohën e tyre. Ajo ka një dizajn portabël portative (me dorezë të dobishme), mbrojtje të shumëfishta sigurie (ndër të tjera mbingarkesë, ngrohje dhe mbrojtje me qark të shkurtër) dhe atë duke përdorur teknologji inteligjente të ndarjes së frekuencës të vetë-përshtatur me pajisjet e kërkuara aktuale. Të shpejtë dhe të përkryer të sigurt.


Specifikimet teknike

markë Baseus
I përputhshëm me iPhone, Samsung HUAWEI, Googel, LG, Xiaomi, Sony ...
Kategoria e produkteve Powerbank
kapacitet 20000mAh
material ABS + PC
Ngarkesë e shpejtë 3.0
Dorëzimi i energjisë 3.0
Chips Polimer litiumi
portet 2x USB QC 3.0, PD 2-Type Type-C, Micro USB 1x
Mikro-hyrje DC5V / 2A
Hyrja tip-C DC5V / 3A , 9V / 2A, 15V / 2A, 20V / 1.5A
Prodhimi i tipit C DC5V / 3A , 9V / 2A, 15V / 2A, 20V / 1.5A
Prodhimi USB 1/2 DC5V / 3.4A
Prodhimi Watt Maksimumi 18W
Pesha neto e produktit 450g
Madhësia e produktit 185 * 80 * 22mm
Madhësia e paketës 144,04 * 73,71 * 8.33mm
tregues Dritë LED
Ngjyra e produktit e zezë
certifikatë CE FCC ROHS

Handyzubehör | Powerbank | Pegame

Additional Information

Lieferzeit Jo
 1. Be the first to review this product

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

You need to log in to ask a question.